| Gabrielle a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa ma vopsesc roscatul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres r:0, s:0&biw=1020&bih=581
dar nu stiu daca o sa imi stea bine:-? Am ochii verzi.Majoritatea imi spun ca o sa imi stea, altii ca nu.Nu stiu ce sa fac.
Merci:x

6 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Cu ochi verzi? Vei fi superba!

| BRoxana a răspuns:

Bai nu stiu in aceeasi situatie is si eu si eu as vrea sa ma fac roscatul acela si si eu am ochii verzi, mai intai incearca cu o vopsea semipermanenta, sau cu sampon d'ala ce-ti coloreaza parul, ca sa nu ai surprize...asa o sa fac si eu, acum sunt in cautare de samponlaughing bafta

| Britney13 a răspuns:

Nu o sa-ti stea deloc bine, ti-ar sta bine blond cu suvite satene

| Kqzu97 a răspuns:

Iti va sta bine pentru ca daca ai ochii verzi iti va sta super...In general fetele care au ochii verzi si se fac roscate arata bine

| IoanaBogdana a răspuns:

E super misto. cred ca ti-ar sta bine pentru ca ai ochii verzi. si eu as vrea sa ma vopsesc asa dar nu cred ca mi-ar sta bine.

| TJohannaB a răspuns:

Nu prea sta bine cum vrei sa til vop s e sti tr ebui e m ai int ai sa iti iei culoarea de pe par!