| Aysa19 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa-mi dati niste sfaturi despre cum as putea sa-mi fac parul, cat mai simplu la scoala, parul meu fiind tuns bob, cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:47&biw=1024&bih=476, bine aman2 parti fiind egale:) numai in spate putin mai scurt:). Deci cum mi l-as putea sa-l fac pentru scoala ca numai stiu:( si tot cu placa mi se deterioreaza:( asa mie slab! Help:. Funda pentru cine da multe idei bune:X

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Aysa19 explică:

Dati imagini...

| gigiro a răspuns:

Nu ai inteles ca mai intai trebuie sa rezolvi problema deteriorarii parului si dupa aceea rezolvi coafura? Placa? Normal ca deterioreaza parul. Orice interventie asupra parului il agreseaza : vopsit, mese, decolorat, placa, phön, etc. Toate sunt metode chimice sau termice. Iar pentru intarirea parului, mai bine mergi la doctor, sau consulta sfatulmedicului.ro sau alte pagini cu produse naturiste.Nu stiu sincera sa fiu, care metoda ar fi mai buna pentru tine.

| oanawww45 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa il prinzi cu multe agrafe...