| ellasweetlollipop a întrebat:

As vrea sa-mi dati si mie exemple de produse naturale, organice la preturi cat de cat accesibile, cu cateva caracteristici.
Daca nu cunoasteti astfel de produse, v-as ruga macar sa-mi dati exemple de produse care pentru voi au functionat pozitiv, cu cateva caracteristici? E prea mult ce va cer? Va multumesc anticipat! Am incredere in voi!

3 răspunsuri:
| rose21 a răspuns:

Produse organice gasesti de tot felul la plafare. Asta e tot ce stiu (:

| ellasweetlollipop explică (pentru rose21):

Acest lucru il stiu! Eu cer produse in sine. (de ex. Eu am folosit demachiantul de la..., imi place pentru ca... si nu imi place pentru ca, bla, bla, bla)

| Susanne a răspuns:

Pentru ingrijirea pielii folosesc uleiul de argan bio si sapunul marocan beldi. fabricat din pasta de masline imbogatita cu ulei de masline, tratate cu soda vegetala obtinuta din cenusa printr-o metoda traditionala. Sapunul negru are rolul de a curata si de a detoxifia pielea in acelasi timp.
Sunt multe produse foarte interesante la magazinul Biocarmen din Galati. Poti sa citesti si pe pagina lor ce efecte au toate uleiurile si multe altele. www.biocarmen.ro