| Princess_7414 a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa`mi fac breton. ce ziceti? Am parul pana la jumatatea spatelui si fata ovala.Se mai poarta? si care? cel drept? intr-o parte? asimetric? Dau funda:X!

Răspuns Câştigător
| Bixu a răspuns:

Pai eu zic ca merita sa iti faci breton dar pe o parte pentru ca si eu am parul pana la jumatatea spatelui si am si breton pe o parte si sunt multumita.Si dupa parerea mea se mai poarta, acum tu decizi ai putea sa te tundi in spate mai scurt si sa iti lasi in fata doua firicele mai lungi.Ca sunt sigura ca o sa te prindabig grin

1 răspuns:
| Razvanxx13 a răspuns:

Poti sa-ti faci breton in partea cea dreaptawinking