| xxsahraxx a întrebat:

Buna TPU as vrea sa stiu cat sunt de bune ugg-urile originale adica daca sunt rezistente la apa/zapada daca sunt calduroase etc.
As vrea mai degraba o descriere!

Răspuns Câştigător
| ladydaianne a răspuns:

Ți le recomand cu cea mai mare căldură!
Da, sunt rezistente la apă/zăpadă și foarte călduroase; pe deasupra, mai sunt și super confortabile.
Un minus ar fi că se curăță destul de greu, dar găsești pe net destule produse care să te ajute în această privință.

Deci, nu mai aștepta, du-te fuguța și cumpără-ți o pereche. Se merită!

1 răspuns:
| BiancaByutza4 a răspuns:

Sustin ce a spus ladydaianne!
Sunt cele mai comfortabile, dragute si populare!
Cele originale, din cate stiu eu sunt cam 300 de lei, depinde si de unde le cumperi.
Ti-as recomanda sa iti cumperi cat mai calitative ca sa nu te uzi la picioare cand ploua/ninge.Merita! Eu sunt fana! laughing