| alysiastefy a întrebat:

As vrea sa stiu cum pot face o fusta de tiganca\ cancan...(larga, gen clos) Va rog repede!

1 răspuns:
| Imstrong a răspuns:

Bună,o să încerc să te ajut.

Pasul 1. Cauta un material ceva sau cumpără cu flori de toate culorile verzi/rosii/galbene. Sau daca nu are colorezi tu câteva sau faci modele pe material.
Pasul 2. Cumperi de la magazin un elastic si iti pui sus la rochie încât să stea largă, dacă nu te pricepi cere ajutorul cuiva.
Pasul 3. O coşi pe unde trebuie şi o mai personalizezi dacă nu arată cum vrei tu.
Sper sa-ti iese. Funda?