| ciprianlica21 a întrebat:

As vrea si eu sa-mi fac frizura asta http://img577.imageshack.us/i/22042010422.jpg/ problema esta ca nu stiu ce sa fac ca sa il am asa adica cand ma duc sa ma tund cei zic ca sai dea modelu si apoi sa-mi cresaca cum e aici sau nu stiu. mersi

Răspuns Câştigător
| AlexandraCroft a răspuns:

Coafura asta ti`o poti face tu acasa. Trebuie doar sa te tunzi, iar restul este usor.Iti trebuie decat o placa de intins parul si fixativ.Iti indrepti parul orientat in sus si pui fixativul la radacini, pe urma pentru finisaj dai cu fixativ in tot parul.Iti poti ciufulii umpk parul, sa para mai dezordonat, aceasta poate da o nota de bun gust coafurii.Stiu ca pare greut, dar si fratele meu se face ceva gen acea coafura si ii iese perfect happy.

4 răspunsuri:
| NoCharachter a răspuns:

Pai lasa-l sa creasca. Mergi la frizarie sa-ti faca modelu si dupa il intretii cu gel.

| Biia_1274 a răspuns:

Poti duce poza la coafor, si daca e profesionista va sti cum sa te tunda in asa fel incat sa iti stea asa big grin

| SexOnTheBeach a răspuns:

Lasa parul sa creasca, ia-ti o placa si un fixativ si asta e totwinking Sunt curioasa cat timp o sa ai rabdare sa faci chestia astalaughing

| Ariiii a răspuns:

Pfff. in primul` rand tipu` are parul lung...si are frza facuta oh go on. nu e neaparat tuns asa laughing nici nu ai cum;|. deci lasa parul sa creasca,apoi du-te la magazin sau undeva si ia un: gel, spuma, fixativ...cumparati o placa laughing si asta esti!