| universa a întrebat:

Buna TPU.As vrea si eu sa stiu de unde pot cumpara bluza din poza asta:
file:///C:/Users/liviu/Desktop/603010_432402850169994_17 46480039_n.jpg. P.S.

10 răspunsuri:
| Solsagan a răspuns:

Cum dracu' ţi-or răspuns ăştia, când ei nu au văzut poza?
Blegule, noi nu putem vedea ce ai tu în calculator. Încarcă poza pe un site de image sharing.

| WildDream a răspuns (pentru Solsagan):

Mi-ai luat cuvintele din gura laughing)

| Bondarel99 a răspuns (pentru Solsagan):

Uita-te la primul raspuns, a pus link-ul acolo...

| Solsagan a răspuns (pentru Bondarel99):

Nu m-am uitat la nick-uri. thinking

| universa explică (pentru Solsagan):

E poza in primul comentariu orbule

| crissa20 a răspuns:

Incearca in magazinul Zara, am vazut ceva asemanator, numai ca era pe verde! bafta:*

| DinamoPCH a răspuns:

Incearca la magazinele H&M..nu sunt chiar atat de scumpe..sau Takko:*

| IulioNagato a răspuns:

Probabil ZARA sau STRADIVARIUS si incearca si la Mark & Spencer