| anonim_4396 a întrebat:

Astazi voi merge pentru prima data la SPA. Nu stiu, ar fi bine sa merg si la bai cu namol? Am 11 ani...nu se va intampla nimic? Dar la sauna? Astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| zonzole a răspuns:

Ar trebui sa incepi cu ceva mai usor... poate ai pielea sensibila si nu va rectiona bine la namol la bai de abur sa nu te duci ca eu am 12 ani si am fost iar cand am iesit m-a durut foarte tare in piept si ma intepa in inima nu iti recomand la varsta asta tratamente asa complicate sa ai o zi buna la spa! funda?

2 răspunsuri:
| denora a răspuns:

Da se intampla...tio iei in cap

| BiuL a răspuns:

Ioi sa nu te superi pe mine dar esti cam tanara pentru spa. Saunele nu prea sunt recomandate copiilor pentru aceea caldura de acolo poate afecta inima inca nedezvoltata a copiiilor, iar despre baile cu namol nu stiu ce sa zic.
Mai bine incepi cu manichiura, pedichiura si lasi tratamentele la spa pe cand chiar vei avea nevoie de ele.