| Miriammmmm a întrebat:

Astia cu imaginatie cand vine vorba de parlaughing
Ce frizura sa-mi fac?
Am parul lung, saten inchis, suvite blonde deschise, breton pana in ochi si albastru inchisbig grin
Eu il am ondulat, dar il intind si cu placa...deci nu e problema de cum e parul... ce frizuraaaa?!
Nu conteaza stilul.
P. S.:Fundaaaa!

2 răspunsuri:
| leonardo a răspuns:

Wtf, mai pune niste roz (cateva suvite), albastru deschis (in varful capului), restul blond cu negru - pe alese.
Dar ambii parinti sunt plecati din tara sau pur si simplu nu-i prea intereseaza?

| plasticstyle a răspuns:

Vaaai de mine, esti ca o sorcova in cap/pentru inceput fa-ti un breton asimetric si de ce nu o tunsoare bob lung. apoi vopseste te un saten mediu sau ciocolatiu