| Lucylucia45 a întrebat:

Azi la scoala ne-a spus ca o sa facem Anul Nou pe 22 Decembrie! Doar ca problema e ca NUSTIUUUUUUUU cu ce rochie sa ma imbrac! Spuneti-mi va roog pareri cu ce rochie sau spune-ti magazinul sau aratati-mi poza! VA ROOG!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am pus ochii in Takko Faishon pe o roche neagra din oaiete. Deci era absolut superba si merge de minune la un astfel de eveniment. Daca nu e chiar revelion poti alege o rochita din dantela sunt si acelea foarte dragute. Distractie placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rochie din paiete negre (scuza greseala )

| Imstrong a răspuns:

Heiii
Uită-te pe facebook la pagina Voguesta.
Acolo găsești rochii superbe la doar 100 de lei.
Dacă nu găsești pagina sau întâmpini alte probleme contactează-mă în privat.
Funda? love struck

| Lucylucia45 explică (pentru Imstrong):

E din Chisinau?

| Lucylucia45 explică (pentru Imstrong):

Apropo, pentru fetite de 11 ani!

| Imstrong a răspuns (pentru Lucylucia45):

Ce fetițe de 11 ani?
Acolo găsești rochii și pentru fete de 20 de ani.
Mai interesează-te, dragă.

| oanaro a răspuns:

500 modele de rochii - https://www.facebook.com/......media/set/

| dianabaumli a răspuns:

Eu mi-am cumparat o rochita de pe acest site. Arunca o privire.:)

http://www.famevogue.ro/haine_femei_85/rochii_86