| ancutzyka a întrebat:

Buna TPU azi ma duc in oras cu 2 prietene la ziua orasului si acolo vine connecte-r naraotic soun si mai multi si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac dati mi niste idei cel mai bun va avea funda iar celelalte vot mz kisswave:bd
pa mz mult

3 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Intr-o rochie sau o fusta draguta cu un tricoas frumosbatting eyelashes. Cauta in dulap.P.S.: Vreau si eu sa vina connect-R la mine in judet sad.

| andre3a92 a răspuns:

Ceva foarte lejer,e concert, nu e club.un jeans stramt, un maiou peste un alt maiou de alta culoare sau pur si simplu un tricou cu teneji sunt cea mai buna alegere.in plus, intreab-le si pe prietenele tale cu se imbraca, iti va fi mult mai ujor dk te consulti cu ele. distr plaqta

| loveinshadow a răspuns:

O fustita vaporoaza cu floricele sau una scurta de blug cu un maieu si sandalute/cizmulite de vara tricotate sau pants scurti cu maieu si o vesta peste maieu sau un maieu mai larg peste unul alb sau negru... Distractie placuta!