| AllleAlllexandra a întrebat:

Buna TPU happy!
Buna tuturor :*! Voi cand intrati intr-un mall care este primul magazin in care intrati si de la ce magazine va cumparati mai des hainele? Mi-ati putea spune si de ce preferati dintr-un anumit magazin sa cumparati? As dori raspunsuri de la fete happy :*! Raspunsul cel mai bun primeste funda :*!

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Pai daca stau bine sa ma gandesc mai mereu incep cu H&M, pentru ca sunt haine casual, din material bun/ de calitate si in plus unele sunt destul de accesibile la pret, apoi ma duc in NewYorker, cam din aceleasi motive. Depinde si de cati bani am la mine, daca stiu ca nu am mult de cheltuit in ele 2 ma duc prima oara big grin

9 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Prima dată intru la KENVELO deoarece îmi plac foarte mult hainele de la această firmă, iar apoi la H&M, Pull&Bear, FOX, etc.

Pa-pa.

| Adda0a0 a răspuns:

Bershka, pull&bear, new yorker, H&M, Stradivarius, Zara
sunt haine pe stilul meu, nu sunt exagerat de scumpe iar atunci cand au reduceri chiar le gasesti la un pret mic

| ClarissaMrc a răspuns:

Bershka, pull&bear, new yorker, reserved, new look. pentru ca sunt pe stilul meu.

| OnuOnulică a răspuns:

De obicei nu prea intru in mall.

| Athée a răspuns:

Incep cu H&M, apoi trec pe la pull&bear, new yorker, daca nu gasesc ce vreau, o iau de nebuna prin mall.

| AnimeAnnDRa a răspuns:

H&m, da clar H&m. Pai, nu stiu detaliat de ce, dar cand intru acolo mereu vad ceva ce-mi place

| Anonimeueu a răspuns:

Crop&town,C&A

| theotheodora a răspuns:

Eu ma indrept catre H & M pentru ca :
1 Acolo sunt haine nu pot spune ieftine dar nici scumpe nu sunt
2 Sunt haine super in adevaratul sens al cuvantului
3 Sunt de calitate

| Alexandr21 a răspuns:

Eu prefer sa imi fac cumparaturile online, nu prea am rabdare sa stau prin aglomeratia din mall si deci rareori imi cumpar din mall. Am descoperit site-ul Togs, un magazin online cu mai multe haine interesante si de firma. Este ok pentru mine, haine super ok si preturi accesibile. Ti-l recomand: http://www.togs.ro