| dree13 a întrebat:

buna TPU! cam cati bani poti sa castigi pe luna daca esti repezentant avon? sau mai bine zis merita sa devi repezentant?

Răspuns Câştigător
| ande06cata a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti zic despre Avon. Dar iti pot spune ca la Oriflame se merita! Eu sunt inscrisa la Oriflame si nu regret deloc, mai ales ca incep sa avansez.
Castigurile se pot face pe mai multe nivele; sunt mai multe nivele de discount-uri. Si sincer aici am vazut cela mai mari discount-uri adica intre 23% si 40%. Daca doresti mai multe detalii si eventual sa te inscrii poti intra aici: http://andreea06oriflame.wordpress.com/

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In funciie de cata comanda ai intr-o luna.Se merita in primele 4-5 luni ca-ti dau si multe produse, pe langa bani.

| adina7 a răspuns:

Castigi discount in functie de valoarea comenzii pe care o strangi si anumite premii in produse.De exemplu, daca plasezi din catalogul 2 comanda de 150 lei primesti masca de fata si crema de maini planet spa si discount.In plus, poti primi si parfumul din gama premium Herve Leger Intrigue. Daca vrei mai multe detalii te rog contacteaza-ma pe adresa de e-mail v.adina@ymail.com si te pot ajuta sa te si inscrii