| xdBixii a întrebat:

- bună TPU. Care șampon credeți că este mai bun, dintre Nivea Long Repair, și Dove? De ce?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Http://www.nivea.ro/Produse/Ingrijirea-parului-si-styling/long-hair-repair
http://www.femeia.ro/......at-1785521
Sunt bune amândouă, eu totuşi optez pentru. Nivea, este o marcă de tradiţie, cu o istorie impresionantă(începând cu acea cutie albastră, cu 100 ani de amintiri)

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Ala de urzica cu 3 lei 99.

| celiamaria a răspuns:

Dove pentru ca si eu l-am folosit si este ft bun

| danyelos78 a răspuns:

Nivea Long Repair întareste rădăcinile, regenerează firul în profunzime şi repară vârfurile pentru a-i oferi părului lung îngrijirea...happy