| AnastasiaMariaAnastasia a întrebat:

cat de durabila este crema nivea? (crema nivea de fata) Fundaa.

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Nu sustin ca am inteles intrebarea ta insa daca te referi la cat timp o poti folosi asta depinde de cat de mult aplici.
Daca insa te referi la calitate, este bunicica insa sa stii ca gasesti la magazinele naturiste creme net superioare si ca si calitate ori ca pret.

| AnastasiaMariaAnastasia explică (pentru Xpressurself):

Ma refer cati ani poate sa tina.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AnastasiaMariaAnastasia):

Pe spatele unei creme scrie un numar intr-o caseta. 3, 6, 9, 12, 24 etc, acesta reprezinta cate luni poate sa fie utilizata de la deschidere, cifra asta este insotita cu un M. Cel mai probabil dureaza 6 sau 12 luni, vezi pe spate.

5 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mai putin de un an.Cred ca scrie timpul de expirare.In orice caz o crema veche este ineficienta, isi pierde aroma si se ingalbeneste.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca 6-7 minute pe faţă.

| Just4Joker075 a răspuns:

Este buna si foarte durabilă crema nivea