| Anonym313 a întrebat:

Buna TPU.Ce ar trebui sa fac sa imi creasca parul mai repede, am o problema am parul foarte rar si multi imi spun sa ma rad ca dupa se regenereaza si dupa creste mai mult si mai rezistent, dar eu nu inteleg un lucru trebuie sa ma rad chel sau la 1-2? Multumesc

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Chel.

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde de genetica. Daca ai avut mereu parul rar, nu poti face nimic pentru ca firul de par creste dintr-un folicul, daca el nu exista nu are de unde sa creasca.

| Anonym313 explică (pentru Bondarel99):

Nu acum 3 ani avem par foarte des si mare