| anonim_4396 a întrebat:

ce credeti despre gelul din:http://www.google.ro/......tp?/imgres l-ati incercat? o fi bun pentru tenul gras-mixt?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți curăță porii. Aplică pe ten o cremă pentru ten gras/mixt. Zeama de lămâie te mai poate ajuta.
Pa, pa.

| SwettyCat a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cum procedezi cu zeama de lamaie? explica

| Legiuitoarea a răspuns (pentru SwettyCat):

Bună.
Tai lămâia și freci pe ten cu ea ca să aibă contact cu zeama, o lași 5-10 minute, este astringentă și apoi te speli cu apă călduță.
Pa, pa.

| SwettyCat a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Si ce efect are? ai incercat?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru SwettyCat):

Bună din nou.
Personal nu am probleme cu tenul, dar în situația ta nu are ce rău să-ți facă, nu uita că este o sursă de vitamina C.
Pa, pa.