| anddclaus a întrebat:

Buna TPU
ce haine mi-as putea lua pentru inceperea scolii?

ideii

funda!

Răspuns Câştigător
| Luy a răspuns:

Daca ne-ai fi spus si de ce sex esti si in ce clasa esti ar fi fost mai super.In orice caz,ai putea sa iti iei un blug, o camasa sau un tricou, eventual un sacou sa faci impresie buna si aia e.happy
Cred ca pe interenet sunt multe surse de inspiratie.Ai putea intra pe site-uri la diferite magazine ca sa-ti faci tu o idee si o posibila tinuta virtuala.Multa bafta in noul an scolar!

2 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Smekereste. cum se poarta acum, la moda

| DianaScorpio a răspuns:

Daca aveti uniforma, haine conform uniformei. Daca nu, ia-ti ceva in care sa te simti bine si care sa fie si decent. Tine minte faptul ca la scoala nu te duci sa faci parada modei ci sa inveti.