| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU... ce parere aveti de percing in limba la fete? ..doare? si cat costa sa iti puna un specialist? ..cum este cum mancarea etc? ...multumesc

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Fiecare este liber să facă cu corpul lui ce crede de cuvinţă!

| FucktheSystem a răspuns:

E groaznic, ca aspect unora poate să li se pară frumos, altora nu dar pentru tine e incomod mai ales la început. De durut doare, la început se inflamează și se infectează extrem de repede, trebuei să ai grijă ce mănânci, ți se umflă limba. După un timp încă pot să ți se prindă resturi de mâncare de el. Crede-mă, nu vrei așa ceva. Și de costat ultima dată când m-am interesat, acum ceva ani era 50 de lei, acum probabil e chiar 70-80.

Răspuns utilizator avertizat
| FuckSchool a răspuns:

Sincer mie imi place. Da putin cred ca doare. Paii cam in jur de 50-60 de lei ar costa.

| kx123 a răspuns:

Pai iti zic eu, o luna nu o sa poti manca decat supa cu paiul! Normal ca doare. si nu prea cred ca se merita.

| BadPokerFace a răspuns (pentru kx123):

laughing)))))))))))

| kx123 a răspuns (pentru BadPokerFace):

rolling on the floor))))))