| Bubuletz a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta frizura http://one.xthost.info/pozeemo/frizuriemo/frizuri_emo_ha irstyles4.jpg. Credeti ca este prea rebela? Ar sta bine la un par putin ondulat(In partea de sus este drept)...as putea sa il indrept cu placa uneori.As dori pareri pro si contra despre asta.Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| IngerasDeCiocolata a răspuns:

Parerea mea este ca iti v. a sta super fain... si chiar daca este ondulat putin nu are nimica, din cntra este mai interesant, dar infine daca tie nu iti place atunci fa-l cu placa...
Frizura este super draguta.
Si daca este mai rebela ce ii?
Mie nu mi se pare
Eu zic sa ti. o faci, ca nu vei regreta happy!

4 răspunsuri:
| ellastupidlove a răspuns:

Imi place:X

si eu am parul ondulat la varfuri dar poti sa-l indrepti cu placa

super fain love struck ti-ar sta binewinking :*

| Abcfunny a răspuns:

Eu am frizura asta in cap numai ca am bretonul mai mic[am probleme cu ochi] si am perciunii, e fen"funky" nu emo.

Sunt sigura că iti va sta foarte bine si nu mi se pare deloc rebela.

| G a răspuns:

Frizura e foarte draguta. in genul asta am fost tunsa eu (numai ca nu l-am purtat tapat in varful capului), am parul natural ondulat la varfuri ca si tine.
varfurile ondulate fac tunsoarea mai mult eleganta. daca vrei sa arate ca in poza va trebui sa-l indrepti cu placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putin cam rebela pentru mine, dar e destul de ok. Daca parul tau e drept in partea de sus si ondulat in partea de jos, va sta bine, cu siguranta(poate chiar mai bine ca in imagine)si nu va fi nevoie sa-l indrepti cu placa.