| ttpu a întrebat:

\Buna TPU! Ce parere aveti despre brunete si roscate? Care va plac mai mult si de ce?

Răspuns Câştigător
| BellaKiოNana a răspuns:

Nu cred ca conteaza culoare parului, ci omul, sufletul lui, mie imi plac ambele si blondele la fel happy

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Roscatele...mi se par mai puternice..Rosul e o culoare care da personalitate, chiar daca nu o ai happy

| LeMousiqe a răspuns:

Brunete

| BellaKiოNana a răspuns:

Ca asa a dat'o Dumnezeu sa fie, e om ca toti oamenii, numai ca culoarea parului e mai diferita de a noastra happy

| XxThoumaxXAndyXx a răspuns:

Brunetitongue...Andy Biersack(Sixx) e asahappy

| Flokfighter a răspuns:

Fiecare are parerea lui. De ex mie imi plac mai mult brunetele

| ttpu explică:

Cand priviti o roscata ce ganditi despre ea in momentul repectiv? Dar despre o bruneta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ttpu):

La roscata ma gandesc ca are personalitate, pe brunete imi clatesc ochii doar de plictiseala thinking Nu mi s-a intamplat sa ma uit ( a se citi holbez ) la o bruneta dar la un par roscat aprins de multe ori, cu admiratie pentru curaj.