| Supergirl524 a întrebat:

Ce pot face ca parul meu sa creasca mai repede ( fara sampon sau cine stie ce lotiuni )?

3 răspunsuri:
| blackcat99 a răspuns:

Impleteste-l. O prietena de-a mea s-a tuns vara trecuta bob, iar in primavara il avea lung pana la fund.

| Marr117 a răspuns:

Încearcă să aplici ulei de ricin pe scalp cu 20-30 de minute înainte de spălare. Sau dacă hidratezi bine vârfurile, nu mai este nevoie să îl tunzi o perioadă de timp, asta în cazul în care nu vrei tu să-i dai o formă. Sau încearcă o mască care să hidrateze în întregime structura firului de păr. Baftă! happy

| AnonimLady a răspuns:

Paii, este ceva ulei de ricin. Te dai inaintea fiecarei spalari si stai 10-20 de minute. Sau te speli bine pe cap, sa nu te speli cu apa calda sau fierbite ci, sa te speli cu apa potrivita.
Funda?