| aleechic a întrebat:

ce pot face.ca sa imi creasca parul mai repedee.crying

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| euI a răspuns:

Ulei de ricin sau ulei de masline la mine a mers cu ulei de masline si miere de albine

| hair0spray a răspuns:

Am observat ca in fiecare zi se pune aceeasi intrebare..."cum fac sa-mi creasca parul mai repede?"solutia e simpla, se numeste ulei de ricin...ar fi bine sa te dai intr-o zi cand nu pleci nicaieri, de preferat dimineata sau dupa-amiaza.masezi scalpul cu ulei, lasi sa actioneza pana seara, faci baie pe cap si GATA.^^

| heyulika a răspuns:

Am auzit de la cineva dar nu stiu cat e de adevarat.Dar iti voi zice.Nu e neaparat pentru lungime dar este benefic pentru sanatatea parului si stralucirea lui.Am auzit ca Samponul de Cal intareste firul de par si ii confera stralucire.Insa nu stiu daca se gaseste asa prin oricare magazin si in al doilea rand miroase foarte urat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ulei de masline extra virgin.

| Maruskaaa a răspuns:

Sa te speli pe par mereu

| aaandra_5867 a răspuns:

Ulei de ricin