| tzus a întrebat:

ce proba practica pot da, daca vreau sa ma angajez ca cosmeticiana? funda urgent :X

Răspuns Câştigător
| LoriLoL a răspuns:

Unde ai facut scoala? si cat a durat? sieu sunt cosmeticiana.proba practica o alege salonul unde mergi la interviu

| tzus explică (pentru LoriLoL):

In gl 3 luni jumate si am facut multa practica. cand m-am dus acolo ea mi-a zis doar sa vin cu un model sa vada ce stiu sa fac. (nu a zis cev anume)

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci un curs de cosmetică și proba o dai la locul de muncă, gen demachere și îngrijire facială, pensare, etc.
Succes!
Pa, pa.

| Isabella95 a răspuns:

Cred ca ai nevoie de o calificare in cosmetica

| tzus explică (pentru Isabella95):

Am calificare