| bianca990 a întrebat:

ce protectie de par imi recomandati? Pt placa, app o am de 220 grade, nu merge mai putine grade. Un balsam foarte bun am parul foarte foarte foarte uscat sampon cevaaa.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| TrustStyle a răspuns:

Syoss-heat protect... de la 220 de grade in sus protejeaza parul, in recomand cu incredere!

| Rruxyy a răspuns:

Incearca de la Panten pe langa balsam, cauta bine ca trebuie sa fie o crema speciala de la Panten cu care te dai pe par inainte sa il intanzi.