| igrec005 a întrebat:

Ce sampon exista pentru urmatoarele cerinte.As vrea sa dea prospetime parului, volum, catifelare, sa indeparteze matreata si sa intareasca firul de par.

Răspuns Câştigător
| princess a răspuns:

Pai un sampon pentru tot ce vrei tu nu cred ca e laughing dar poti foarte bine sa folosesti urmatoarele : pentru prospetime si sa indepartezi matreata un sampon anti-matreata, pentru catifelare si sa intareasca firul de par iti iei o masca nutritiva sau hidratanta iar cand o folosesti las-o sa actioneze cel putin o jumatate de ora, iar pentru volum dupa ce iti faci baie usuca-ti parul cu capul in jos si o sa il obtii.success

4 răspunsuri:
| Noctzia a răspuns:

Incearca Schauma cu tot cu balam si spray.

| adriana_3818 a răspuns:

Incearca gama syoss...eu pot sa zic ca sunt multumita!

| Tinel_3201 a răspuns:

Head&shoulders sensitivewinking