| anonim_4396 a întrebat:

Ce solutii ar exista sa am parul ca in aceasta poza:
http://optimalbeauty.ro/wp-content/uploads/2012/07/par%2 0drept.jpg

Aici este un tratament cu keratina dar am inteles ca exista si un tratament de la Syoss sau poate ma insel eu.Cateva idei?

Răspuns Câştigător
| TheEyes a răspuns:

Buna.
Da ar fi chiar bine sa iti faci parul asa ca din cate vad arata bine.Acum depinde de preferinte mai mult de atat nu iti pot spune nu sunt fatahappy. Keratina este o substanta care sunt formate unghiile si este alcatuit parul.Dar o data folosita este mai greu de eliminat.
Sa ai grija cum il folosesti.
Bafta!:*