| FashionVictim93 a întrebat:

Buna TPU.ce stiti despre Retin A(crema pentru cosuri)? dupa aplicarea lui peste cateva minute trebuie sa ma spal pe fata? ...am inteles ca iti roseste fata si ti se ia pielea este adevarat? vreau mai multe informatii de la caei care l'au folosit. este bun? ...multumesc

3 răspunsuri:
| Azazea a răspuns:

Of am tot incercat sa iti dau mesaj sa iti spun ceva in leg cu acest subiect dar nu merge @_@.da-mi add annkyutza@yahoo.com

| ζøvعღ a răspuns:

Pai...lucruri urate ti se intampla la inceput(te anunta si in prospect), asta daca ai ceva de curatat in profunzime.Adica intai iti scoate totul la suprafata pentru a curata definitiv.Chiar si ei spun ca trebuie sa te astepti la o inrautatire, dar dupa intra totul in normal.
Chiar daca nu ai cosuri sau puncte negre, o poti folosi ca antirid.
Iti recomand sa o folosesti 2-3 zile, apoi sa faci pauza cateva zile si asa mai departe...Ai grija! Succes!

| Anonim0096 a răspuns:

Bun eu am folosit retin a pe care il aplicam seara(nu ai cum sa te speli pe fata dupa cateva minute exclus asa ceva pentru ca este o crema nu un gel de curatare), iar dimineata ma spalam pe fata si foloseam o crema hidratanta! Efectele difera de la persoana la persoana, in functie de ten la mine au fost dar nu extraordinare si se vad in timp.