| Andreeeeax3 a întrebat:

ce suvite ar merge pe parul roscat? Daca nu ma puteti ajuta cu asta, imi puteti da idei de coafuri? multumesc.

6 răspunsuri:
| daniela4853 a răspuns:

Ar fi o provocare sa iti faci suvite blonde laughing Dar, ai putea sa iti faci varfuri negre. Este frumos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ar merge foarte bine suvite aramii sau suvite cu o tenta de scortisoara.
Te pup!

| NnDWtf a răspuns:

Roz/Mov/Verde.

| lexi21 a răspuns:

Depinde de ce ten ai. Daca e deschis cred ca roz ar fi foarter ok. Daca nu esti fan roz, cred ca portocaliul ar fi o idee buna.

| CrissIoana a răspuns:

Te-ai putea face bruneta\satena si la varfuri blonda happy Sau blonda cu suvite mov\albastre laughing.
Good luck!