| GangsterQuinn a întrebat:

Ce tinuta (imbracaminte) ar trebui sa port la proba orala de limba romana la bacalaureat? Si daca are o mare importanta acest lucru. Iar daca merg de exemplu cu o pereche de blugi, un tricou ar putea influenta cu ceva nota de la aceasta proba? P.S. sa nu uit : Se poate "pica" aceasta proba? Va multumesc! Dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| NegruAlb a răspuns:

Nu poti pica proba, se da calificativ. E ok in blugi si tricou... daca tu crezi ca nu e bine, poarta un tricou polo, sau o camasa casualwinking
bafta la examene in special la scris!winking

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic sa mergi cat mai decent imbracat, stii tu prima impresia conteaza