| Smartiscool1 a întrebat:

Buna TPU.Ce trebuie sa fac ca sa-mi creasca parul mai repede ca mi-am facut breton si nu-mi place.Plz ajutati-ma.DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| nicosweet a răspuns:

Pai din cate stiu eu, uleiul de ricin ajuta la cresterea parului. poti sa-i fc si o masca de mar din ulei de masline, un ou crud si o lingurita de miere...

3 răspunsuri:
| TuRneR01 a răspuns:

Poti incerca si cu zeama de varza, chiar merge. Mie mi-a crescut foarte repede

| g2012 a răspuns:

Ulei de ricin sau vitamina A...

| 00x00 a răspuns:

Nisip si ingrasamat pentru flori amestecat cu ou si zahar.Asta ajuta foarte mult mie mi-a crescut intr-o luna aproape 5 cmlove struck