| Nevricoasa a întrebat:

Ce ziceti sa va uitati pe blogul meu, este nou? Va recomand mai ales pagina de sus de stil si imagine. Acesta este www.nevricosi.wordpress.com. Sper sa va placa.

2 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Sincer nu imi place sau mai bine spus nu prea le am cu moda, pe langa faptul ca urmaresc o persoana care face moda si are stilul ei de a se imbraca. Ca sa intelegi ce nu imi place la blogul tau, si o spun din punctul meu de vedere:
-ENGLISH, PLEASE! Nu cred ca te ajuta cu ceva.
-RESTUL E CANCAN cand am intrat in acea sectiune cred ca esti o persoana "pitipoanca"
- si nu ai mai scris din 2014 sau mi se pare mie

| FlorynJako a răspuns:

Cum pot sa-mi fac si eu blog?