| Doareuioana88 a întrebat:

Cele mai frumoase status de orice genbatting eyelashes
Fundaa!:O3

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Zambeste celor care te URASC, sa simta URA ta!"
"Ca totul va fi bine pana o sa mori, dar pana atunci priveste viata-n culori."
"Ti-am dat dragoste pe cand tu mi-ai oferit ura.La tine dragostea vine doar pe factura"
"Am plecat la drum pur precum lumina,un copil cu scantei in ochi care nu stia ce'nseamna vina!"
"Cu indiferenta ta m'ai facut mai tare, incet, incet calc pe urmele tale...stiu ca nu iti convine...dar acum vezi si tu ca INDIFERENTA doare!"
"Ma barfesti? Stai linistita...nu ma jicnesti...doar imi demonstrezi cat de proasta esti!"
"Imi pare rau ca am crescut inainte de timp.Imi pare bine in schimb ca am invatat de mica sa simt."
"Asigura-te si tu ca ceea ce faci e ceea ce vrei."
"Telefonul il strang cu obsesie in mana.Nu stiu cum sa fac sa te sun. Dar simt ca totul e degeaba. Este fara rost Si stiu ca ziua asta. Imi va merge prost"
"Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi. Priveste viata cu ochi de invingator si ai sa vezi cat e de frumoasa!"
"Chiar de-ar fi greu,tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme, tot as glumi! Pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa!"
"Orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l doresc."
"Totul trece, asa se spune.Dar nimic nu trece fara sa lase urme!"
"Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drumlove struck"
"Sa invat sa te iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii tai stiu ca merita sacrificiul!"

Acestea sunt doar unele din statusurile pe care le am in caietelu meu.Am vrut sa te ajut dar mai mult sa le impartasesc cu tine.Fiecare are un mesaj anume. Daca mai doresti contacteaza-ma:*

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru alegerea ta!

| Doareuioana88 explică (pentru anonim_4396):

Heyybig grin.status in care sa arate mesajul ca m.am saturat de cei care ma barfesc sau ceva de genu:O3 ai?:O3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Doareuioana88):

Da,am.Ma barfesti? Si ce daca nu ma jignesti, doar imi dovedesti cat de proasta esti... Nu ma suporta unele...Ok super tare inca un motiv sa fiu asa in continuare! Daca mai vrei scrie'mi!:*

7 răspunsuri:
| CupY a răspuns:

" Iubeşte-mă când o merit cel mai puţin,
Pentru că atunci am nevoie."

"Nu-l poţi învăţa nimic pe om; îl poţi ajuta numai să găsească raspunsul în el însuşi."(Galileo Galilei)

Am făcut un pact de coexistenţă pacifică cu timpul:
Nici el nu mă urmăreşte, nici eu nu fug de el,
Într-o zi ne vom întâlni..." (Mario Lago)

Păzeşte-ţi inima mai mult decât orice, căci din ea ies izvoarele vieţii.(Proverbe 4:23)

„A-ţi fi frică de dragoste înseamnă a-ţi fi frică de viaţă, iar cînd îţi este frică de viaţă eşti pe trei sferturi mort." Bertrand Russell

„Despre viaţa nu se poate scrie decît cu un toc înmuiat în lacrimi" Emil Cioran

(colecția mea personală)
succes

| oanna14 a răspuns:

Uitee :*

@. Si ma gândesc la ce nu e permis. La ce e interzis. La ce eu numesc : vis :x!

Stii;>.; x Dorintele sunt pe gratis... >;] Eu Nu!; x

». pentru` miine esti heroina! =x dar nu ma omori! =]] ca nu.s dependenta! =p

• eii se prefac ca ne iubesc iar noi ne prefacem ca ii credem! =x

Tuu...chiar crezi ca ma compar cu ea!? Uita`te la mine beib` si apoi la ea...:)), ma faci sa rad, cum pana mea sa fiu ca ea. eu dulce ea amara, eu cumine ea vulgara

Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti…

• Nu înceta niciodatã sã zâmbesti. pentru cã nu se stie cine se poate ìndrãgosti de zâmbetul tãu;;).

• Da` îmi plac momentele alea în care iei foc cã nu vreau sã-mi dezvãlui sentimentele! :x

• El trece cu vederea, ma întelege ca om, si îmi simte tristetsea la telefon.

• Fii atent! Sa vezi cum doare, când o sa ma vezi nepasatoare! :>

• Fiecare moment e un nou inceput, viata merge inainte, indiferent de ce-ai facut!

• Lasa-te purtat de vant. Va fi bine, pe cuvant!

• Tu comentezi de altii, dar uitã-te la tine! Ea stie sã tsinã un smecher, tu de abia te tii sã nu faci pe tine.

• Ãsta e drumul pe care l-am ales în viata si n-o sã las pe nimeni sã îmi stea în fatsã! N-am nevoie de sfaturi sau de pãrerea ta, trãiesc cum vreau, fac ce-mi place. E viata mea!

• Si totusi`. Dupã tot ce ai fãcut, mai ai si tupeu` sã-mi ceri sã te iert? /:)

• Si spun "stop" relatsiei de-o vara. ca nu vreau sa regret a 2-a oara!

• Nu trebuie sa întoarcem pagina întotdeauna. Uneori, trebuie sa o rupem!

• Dedicatie pentru cel mare m-a distrus : Te cataloghez un cost, sau cel mai fraier fost!;)

http://sweety-things.weebly.com/index.html

| Andra3000 a răspuns:

Prietenia dintre mine si tine e ca prietenia unei maini cu ochiul.Cand mana e ranita, ochiul plange iar cand ochiul plange mana ii sterge lacrima.

| DemiLove20 a răspuns:

O prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta... daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa,
De la prietenie ajungi la iubire, dar de la iubire la prietenie niciodata!, MuLtI rostesc cuv prietenie dar putini il inteleg! daca vrei te rog, sa dai Fundita, daca nu sper ca team putu ajuta!:X:X:X:*:*:*:X