Întrebare recomandată | Nata2001 a întrebat:

Cine îmi poate spune cum aş putea să par mai înaltă? Sunt in clasa a 9aşi am 1, 57. !

Răspuns Câştigător
| Lion826 a răspuns:

In primul rând nu văd de ce ai vrea să fi mai înalt, celor mai mulți băieți le plac fetele scunde. În fine dacă vrei sa crești ia-ți tocuri sau platforme, dacă vrei sa mergi la scoala nu îți sugerez pantofi mai degrabă niște adidași cu platforme. De asemenea dungile verticale pe bluze sau pantaloni dau impresia de înălțime, o coafura ridicata gen un cock ar ajuta.

6 răspunsuri:
| Happy33 a răspuns:

Punet-ti pantof cu toc ascuns... cauta pe net ca o sa gasesti. Si niste pantaloni care per ca te fac mai inalta. Oricum esti destul de inalta. Funda? te rog

| dulgherunicu a răspuns:

Poarta tocuri si fa-ti parul cret

| dragosbogdan001 a răspuns:

Salut, nu trebuie sa te lasi influentat de ceilalti care iti zic ca esti scunda, trebuie sa fii cum vrei tu sa fii nu cum vor altii sa fii. Totusi, ei au dreptate esti un pic cam scunda.

| erichlemny a răspuns:

Ai spus sa pari deci
increarca sa porti bluze lungi sau pantaloni scurti sau tocuri/platforme

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Stai pe tocuri

| Violleta2022 a răspuns:

Poti purta tocuri subtiri, daca inveti sa mergi pe ele, ti se vreo parea comode si nu vei avea niciodata probeleme cu ele.
Eu port tocuri cui de 10 cm de la varsta de 18 ani si dupa atatia ani de obisnuinta, alerg pe ele, ma simt minunat, desii, am 1.70m de la mama natura, dar sotul are peste 1.90m.