| pactcudiavolita a întrebat:

:* Cine ma ajuta pas cu pas sa-mi formez un nou stil de imbracaminte / hair / makeup si atitudine... As vrea ceva gen. jenny din gossip girl sau aria din pretty little liars. Dati-mi mesaj privat cu id sau scrieti-mi aici. Multumesc

1 răspuns:
| xCrinax a răspuns:

Pai personajele astea doua au stiluri total diferite. Jenny e mai goth, iar Aria este foarte feminina si stilish. Cauta si tu pe net tinute facute de alte fete inspirate din ce poarta cele doua personaje si cumpara-ti sau foloseste ce ai ca sa formezi o tinuta inspirata. Cat despre make-up si hair gasesti pe youtube o gramada de tutoriale inspirate de cele doua personaje. Bafta multa!