| DyTz@ a întrebat:

Buna TPU cine stie unde pot gasi in vs ochelari de genul acesta http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:yellow&itbs=1&iact=hc&vpx=350&vpy=482&dur=222&hovh=2 17&hovw=232&tx=139&ty=140&ei=ZEcOTYXPK8qt8gPqwcmABw&oei= ZEcOTYXPK8qt8gPqwcmABw&esq=1&page=1&ndsp=24&ved=1t:429, r:13, s:0

eu mi-am luat dar nu din vs ci din bacau unde pot gasi in vs?

Răspuns Câştigător
| ionica56 a răspuns:

Pai ai putea veni la iasi la mall si vei gasi de toate culorile.In vaslui poate pe la malluri dar nu cred ca exista sau supermarketuri.
happy