| Rihanna100 a întrebat:

Cred ca ati mai auzit aceasta intrebare dar nu stiu cu ce sa ma imbrac la patinoar. Imi puteti spune niste combinatii de haine accesorii si coafuri. Nu vreau chiar foarte simple dar nici extravagante. CEL MAI BUN PRIMESTE FUNDA

Răspuns Câştigător
| zuzyalecsutza a răspuns:

Te duci la patinoar nu la nunta. laughing imbraca-te gros si prinde-ti parul in coada si un fes in cap

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei sa te duci in rochie de seara cu spatele gol si fara maneci la patinor?
e atat de complicat sa iti dai seama ca la patinoar iti iei o caciula manusi si o geaca?

| Rihanna100 explică (pentru suntserios):

Mda pentru mine conteaza si ce am pe dedesubt nu numai pe dedesubt

| bula2014 a răspuns:

Pantaloni scurti, un fes, si manusi, poate si un sutien