| biutzaB a întrebat:

cred ca sunt multe fete care au folosit samponul wash and go..eu as vrea sa mi-l schimb.mai cunoasteti vreun sampon care face multa spuma asa ca wash and go? happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pantene

| thevampirediariesfever a răspuns:

Garnier Ultra Doux.Din maximum doua aplicari acopera tot parul. Eu il am pe cel cu lamaie pentru cel gras, deoarece am parul gras la radacina si uscat in rest. Face foarte multa spuma daca asta iti doresti. O zi buna!

| pwp a răspuns:

Clear

| darrio2007 a răspuns:

Toate sampoanele fac spuma.Dar cred ca ar fi mai important daca protejeaza parul.Asa cum scrie pe ambalaj.

| Doηηa a răspuns:

"Nivea Diamond Gloss" face multa spuma.
Dar nu vad de ce te-ar interesa spuma pe care o face si nu efectul.

| NesquikDuoSpecial a răspuns:

Garnier Naturals, cu mango si floare de Tiare; Face multă spuma, are un miros tare plăcut, iar dacă la a doua aplicare stai puțin mai mult cu el "in cap" ( 5-7 min) îți face parul incredibil de matasos. CHIAR NU MAI AI NEVOIE DELOC DE BALSAM! Un plus DE MILIOANE este ca tine parul neingrasat si voluminos aproape 6 zile. Pe mine mă încânta! FUNDITA? puppy dog eyes

| Dianatips a răspuns:

Gliss de la Schwarzkopf big grin

| noulfischer a răspuns:

Shauma il garantez ca fiind foarte bun happy

| 369852147 a răspuns:

Incearca Heaud & Showlders
Sper ca te-am ajutat :*

| Cristina12Denisa a răspuns:

Head n sholders

| ioana1498 a răspuns:

Syoss este unul din cele mai bune sampoane. Sper ca ti-am fost de folos.