| ela_4410 a întrebat:

credeti ca la varsta de 14 ani este potrivita inaltimea de 1, 57m? Adica la inceputul clasei a8-a eram cea mai mica, apoi am fost penultima din clasa. Dar mie imi este frica ca sa nu fiu cea mai scunda si din clasa a 9-a.

Răspuns Câştigător
| Amaryllis a răspuns:

Bună! Stai calmă, eşti ok. Şi eu am cam tot aşa. Fiecare se înalţă în modul lui. Plus că mai ai timp să creşti.

8 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

E foarte buna inaltimea ta.

| Amellie a răspuns:

laughingstai linistita.Nu esti prea mica. Daca ai 14 ani nu trebuie sa iti faci nicio grija.O sa mai cresti.Plus ca daca nu o sa fii foarte inalta o sa poti purta tocuri oricand fara nicio grija.Doar stii ca daca esti mai scunda exista solutii dar cand esti prea inalt ce faci? Esti foarte bine asahappy

| Ionut_2019 a răspuns:

Cand te trezesti dimineata incearca si te intinde cate un pic in fie care dim si o sa vezi ca va merge daca nu cautati un prieten sa te lungeasca el mai bine tongue

| Rooxxana a răspuns:

Nu e bine.eu la 12 ani am 1, 60

| Americana a răspuns:

E cam putin, dar nu-ti face griji, nu e nimic rau sa fii scunda + ca imi ai timp sa crestihappy

| HoneyBii a răspuns:

Hmmm:-s.Eu la 14 ani aveam 1.64.thinking Mergi la baschet daca vrei sa fi mai inalta.Succes!

| Fiction a răspuns:

Esti f bine.@RoXyyKutz tu esti f inalta, cred ca un pic prea inalta.

| ZuzaTA a răspuns:

Hey:X Eu la 12-13 ani aveam 1.62... Fiecare organism creste in ritmul si felul lui, eu m-am dezvoltat mai repede de pe la 10-11 aniwinking

Nu esti chiar scundawinking Ii buna si inaltimea ta happy Decat sa fii lunganalaughing mai bine asawinking

Te pup big hug