| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca produsele de la garnier la care se face reclama sunt bune? Ce efecte au? Si cam cat costa?

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

In general produsele de la garnier sunt foarte bune. Eu folosesc sampoanele de la ei. In rest pentru. ingrijirea tenului si corpului iti recomand nivea.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna! Eu folosesc de la ei sampoane, momentan folosesc cel cu cacao pentru satene, am si samponul si balsamul, samponul are 400ml si a fost in jur de 14ron, iar balsamul 200ml in jur de 7-8 ron. De asemenea m-am vopsit doar cu vopselele lor, insa culoarea nu persista, se duce la spalare. Vopselele sunt in jur de 12 ron. Ce imi place mie foarte mult de la ei sunt deodorantele happy Chiar persista foarte mult, au preturi accesibile si o varietete de produse.

| Karelia123 a răspuns:

Ma refer la chestiile pentru ten

| AllinaDaniella a răspuns (pentru Karelia123):

Am auzit ca [,] corectorul de la ei este foarte bun, toate fetele il lauda. Este in jur de 30ron!

| Karelia123 a răspuns:

Produsele pe care le prezinta andra in reclame la asta m-am referit