| babyblue23 a întrebat:

Credeti ca se vor mai purta fustitele tutu?

12 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! Pentru anumite ocazii chiar sunt indicate. Unele modele sunt deosebite.
http://www.google.com/......tp?/imgres

| babyblue23 explică:

Mersi mult tuturor.Chiar aveam si eu o fustita neagra pe care nu am purtat o niciodata si eram pe cale sa o dau.Multumesc inca o data.O seara placuta sa aveti tuturor!

| CristinaLorena a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| AmanoYuno a răspuns:

Inca se poarta si daca nu de ce sa nu le porti? ca sa faci parte din restul fetelor care fac numai ce zice nu stiu cine? daca tu vrei sa le porti cine nu te lasa?

| FashionDream a răspuns:

Da! Imi plac mult, am una neagra asa draguta!

| gaby5995 a răspuns:

Eu cred ca da.
Imi plac foarte mult aceste fustite, dar nu gasesc nicaiericrying.

Răspuns utilizator avertizat
| honeybunny13 a răspuns:

Eu cred ca da si mie imi plac mult

| cricrisscrissy a răspuns:

Eu cred ca da. Sunt foarte frumoase si in plus nu conteaza sa fie neaparat la moda conteaza sa iti placa si tie!:*

| yasmina99 a răspuns:

Nu... =|