| Mary3368 a întrebat:

:* Cu ce incaltaminte ar merge un tricou` de genu` :http://www.facebook.com/....../photo.php ..si colanti negri :| ..PAreri..:-? Multumesc! :*:*:*

6 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Si eu ador combinatia de colanti negri cu tricouri asa sau cu camasi largi si eu le asortez fie cu o perecghe de bocanci cu sireturile desfacute fie ca acum nu merge sa porti bocanci cu ceva de genul :

https://encrypted-tbn0.google.com/......ps?/images

| AmanoYuno a răspuns:

Eu zic ca ar merge cu niste botine negre si dragute sau kaki si mai merge si cu conversi in culoare neon cel mai bine culoarea tricoului

sper ca te-am ajutat

te pup pa

pa``

| naty696 a răspuns:

Cu tenisi, sau cizme de vara negre sau roz sau balerini... Doar ca genul ala de tricou arata cam ciudat sa il asortezi cu colanti negrii, parca ar merge mai bine cu niste pantaloni scurti de orice culoare sau niste blugi mulati.

| Frutella a răspuns:

Cred ca merge foarte bine cu o pereche de bocanci sau niste ghete rock. Tinuta ta va spune ca ai incredere in tine si ca esti confidenta. Bafta!

| ederutza a răspuns:

Parerea mea e ca ar merge cu o pereche de platforme negre.