| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce pot sa imi dau pentru petele lasate de acnee? Dar sa fiti siguri ca si-a facut treaba si ca l-ati incercat si voi. FUNDA!

8 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Zynerit, il gasesti la farmacie si face minuni cu acneea si petele lasate de acnee. L'am incercat si e foarte bun.

| SwettyCat a răspuns (pentru KellyGreen):

Si cam cat costa?

| KellyGreen a răspuns (pentru SwettyCat):

E in jur de 30 de lei, insa e foarte bun.

| SwettyCat a răspuns (pentru KellyGreen):

Se gaseste la orice farmacie? trebuie sa dau comanda?

| KellyGreen a răspuns (pentru SwettyCat):

Se gaseste la orice farmacie, cel putin eu am gasit la farmacie.

| SwettyCat a răspuns:

Dar crema de galbenele nu este buna\?

| anileda95 a răspuns:

Du-te la plafar si vezi gasi uleiuri micute (de 10 ml) de vaznare.Iti ajung pentru foarte multe folosiri deoarece au o compozitie atat de uleioasa, incat numai un strop poate sa iti acopere intreaga fata.Costa cam in jur de 5 -6 ron si iti recomand:ulei de migdale dulci presat la rece sau ulei din samburi de struguri.ambele au efect detoxifiant si calmant, in special cel cu migdale pentru petele de pe piele. Daca vrei ceva mai scumpisor (12 ron)si mai bun, a aparut acum si in varianta de 10 ml si faimosul ulei de argan care face miracole pentru piele,unghii si par.Ce ai mai putea incerca ar fi ceaiul de pelin,acesta,din nou, este folosit pentru pete.Te speli cu el pur si simplu, il lasi pe fata 10 min si dupa te clatesti cu apa calduta. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| tigrecana a răspuns:

Nu stiu