| luvya a întrebat:

cum as putea sa imi fac coafura asta a lui Beyoncehttp://www.coafuri-noi.com/coafuri-vedete-mondene/coafur a-par-lung-si-drept

Răspuns Câştigător
| mCamii22 a răspuns:

Poti face aceasta coafura cu placa. Iti intinzi parul, dar la varfuri indoi firul de par spre exterior, bineinteles cu ajutorul placii de par. Iti tapezi foarte putin parul, il dai intr-o parte si fixezi cateva suvite de par cu ajutorul unei ceare de par, sau gel de par dupa care il fixezi si mai bine cu un fixativ.
Sper ca te-am ajutat. Pupici!

1 răspuns:
| lumy4u a răspuns:

Cu placa