| DubstepQueen a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac parul drept fara placa?
Fundita :*!

7 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Dupa ce iti speli parul, in timp ce il usuci piaptanal usor. Sau daca parul iti este uscat, da cu mana uda prin par iar api piaptanal la fel.

Sper ca te-am ajutat, succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai zis ce tip de par ai. Periaza-l in timp ce te faci cu uscatorul. La mine merge, pentru ca e doar putin ondulat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il perii in timp ce il usuci!
Sta frumos dar nu drept drept!

Daca vrei drept drept cumpara-ti o placa
pa-pa

| Manuellllaa a răspuns:

Heiiiii.

Cand iesi de la dus foloseste perie si feonul, cu ajutorul periei iti lungesti o mica parte a parului si dai cu feonul in acelasi timp, functioneaza.Si e singurA cale.

| Hermaniona a răspuns:

Pai de la avon e pieptanul pentru indreptarea parul. arata ca o placa doar ca are un pieptene.in brosura asta e 26 ron. sper ca te-am ajutat

| Alle13c a răspuns:

In brosura AVON este un pieptene special care iti tine parul drept in timp ce te faci cu uscatorul happy Este o inventie noua, uita-te in brosura este in jur de 20 leiwinking

| ALEXE112 a răspuns:

Nu ma pricep dar incearca sal dai cu un fixativ bun si pieptanal