| Patrăţel a întrebat:

cum as putea sa-mi fac parul sa stea mai mult indreptat cu placa, sa fie bine indreptat, sa fie drept, pentru. ca de obicei parul meu este ondulat si umflat mai alesa dupa baie, si parul meu nu sta niciodata drept cand il indrept, tot umflat sta. ceva solutii?:-s

4 răspunsuri:
| Sabìŋaaa a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie laughing. Deci veniti cu raspunsuri [-o

| CraziNess a răspuns:

Dupa ce te speli il lasi sa se usuce happy si inainte sa te intintzi cu placa dati cu un "protector de par"(e un fel de spray ) happy si dupa il intinzi si daca vrei sa iti stea mai mult asa dati cu fixativ happy

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Asa patesc si eu;-s sunt curioasa ce sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, patratel! Sfatul meu este ca dupa baie sa te dai cu un strat de gel, si cu o perie, sa il perii usor. Mai aplica un strat de gel(subtire), apoi repeta operatiunea pana esti multumit de rezultat. Daca vezi ca peria nu da rezultate, incearca cu placa, dar esential e sa aplici gelul pe parul UD. Daca vezi ca nu iti sta chiar deloc, intinde-l cu peria, da-i forma dorita si apoi fa-i o baie de fixativ! De asemenea, poti incerca tratamentele de indreptare a parului(se gasesc la dermatolog, farmacie, salon, hair-stylisti)
Sper ca te-am ajutat!
Si spor la indreptat!