| cryss_6160 a întrebat:

Cum imi pot aranja parul azi? Am parul tuns mediu cu breton drept si in parti filat.Parul meu este putin ondulat si are mult volum.Nu am nici o idee cum sa il prind azi.Sunt clasa a-7-a. Fata mea este rotunda si micuta.Imi puteti da ceva sfaturi despre cum sa il fac?
Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| Mihaela a răspuns:

Hei. Pai, ti-l poti face codite impletite, daca e destul de lung, sau il poti prinde intr-o 'coada de cal', sau intr-un coc mic cu un elastic.
Mai gasesti si aici cateva idei :
http://www.google.com/......tp?/imgres

Bafta si numai bine!