| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU cum pot avea freza ca a lui : http://3.bp.blogspot.com/......600/s.jpg.
Mai detaliat sa imi spuneti daca se poate.

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Pai Codrin prima oara se tunde pe parti si la spate si foarte putin in centrul capului, si pe urma nu se tunde deloc cateva luni (vorbesc serios) si vei avea si tu parul la fel dupa un timp... Si daca vrei sa te tunzi in timp... tunde-te doar pe parti si la spate (doar atat) cu un numar mai mare! Exact cum vezi ca are si Codrin pe partea stanga cum e acea poza.