| NVSCS555 a întrebat:

Cum pot invata sa merg pe tocuri? Vreau mai multe raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Te plimbi prin casă cu ele.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru a învăța să mergi pe tocuri, trebuie să înveți să mergi pe tocuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da intrebare laughing
Pai incearca la tine in casa
Azi unpic, maine la fel si asa vei invata. In public nu recomand ca va rade tot sectorul

| Goddessss a răspuns:

Deci, trebuie sa intelegi ca nimeni nu se naște învățat. In fiecare zi înveți lucruri noi.
Mersul pe tocuri la început, poate fi greu, dar după ce te obișnuiești chiar o să îți placă.
Cauta-ti niste pantofi comozi, cu toc fin și NU ascuțit. Acela nu avantajează pe nimeni și poți dezvolta probleme in viitor. Tine spatele drept și începe să îți menții echilibrul și pornește ca și cum ai merge normal. Fii confidenta! Uită-te în oglindă cum pasesti și gata! Cauta și pe YouTube mai multe informații!
Bafta!?

| Maddy11 a răspuns:

Eu zic sa mergi normal ca si cand nu ai avea ticuri. Exerseaza mai intai pe niste tocuri mai mici, este usor. Nu trebuie sa mergi dreapta sau sa ai un mers anume pentru ca o sa arate ciudat. Mergi ca si cum ai avea tenesi in picioare